
влевовправо
Намет туристичний двомісний 200*150*120 см
- Готово до відправки
- Код: SJ-0005
1 259 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет туристичний двомісний 200*150*120 см
Двомісний одношаровий туристичний намет — відмінний варіант для походів та кемпінгу. Простому механізму встановлення намет можна зібрати за кілька хвилин.
Намет виготовлений із поліестеру 190T, що забезпечує хорошу водонепроникність. Вхід продубльований москітною сіткою, що дозволяє регулювати температуру всередині намету. Каркас виготовлений з фібергласу – міцного та довговічного матеріалу, не схильного до деформації та корозії.
Характеристики:
- Матеріал намета: поліестер 190T
- Матеріал каркаса: фібергласс
- Сезонність: трисезонна
- Місткість: 2-3 особи
- Розміри: 200*150*120 см
- Розміри у складеному вигляді: 60*15*10 см
- Комплектація: 2 дуги для намета, 4 ґрунтові кілочки
Намет має сумку-чохол із зручними ручками, що дозволяє з легкістю організувати її зберігання та транспортування.
Зверніть увагу!
- Перед кожним використанням перевіряйте цілісність намету та елементів конструкції для забезпечення власної безпеки.
- Встановлюйте намет на рівній ділянці без каменів, гілок та гострих предметів, які можуть пошкодити тканину.
- Встановлюйте намет на безпечній відстані від багаття.
- Щоб уникнути дискомфорту під час сну, для встановлення вибирайте максимально плоску ділянку, покриту травою або піском. Якщо місцевість горбиста, лягайте ногами вниз схилом.
- Якщо під час кемпінгу збирається дощ, викопайте дренажну канаву навколо намету для відведення води. Канава повинна розташовуватись максимально близько до зовнішнього краю намету.
- Для додаткового вологозахисту використовуйте футпринт.
Догляд за наметом
- Очищення намету від забруднень після використання – важливий аспект, що безпосередньо впливає на термін та якість його служби. Щоб зберегти спорядження:
- Ретельно очистіть дно та нижню частину намету від піску та забруднень.
- Щоб уникнути появи плісняви, не складайте намет до повного висихання або просушіть тканину при першому випадку.
- Не використовуйте миючі засоби, щоб уникнути втрат водонепроникних властивостей.
- Не прайте намет у пральній машині.
- Зберігайте намет у сухому місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Вага | |
| Вага | 1 кг |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 150 см |
| Висота | 120 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 10 см |
| Висота в упаковці | 15 см |
- Ціна: 1 259 ₴



