
влевовправо
Випрямляч для волосся VGR Professional Hair Straightener плойка для волосся випрямляч
- Готово до відправки
- Код: V566
1 089 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидкий нагрів Випрямляч плойка для волосся VGR V566 вирівняє волосся за лічені секунди. Завдяки гладкій поверхні з керамічним покриттям, пристрій швидко нагрівається, дбайливо впливає на волосся і рівномірно розподіляє тепло, зберігаючи його здоров'я та красу. Керамічне покриття Цей прилад можна використовувати як плойку для створення локонів і як вирівнювач. Керамічні пластини, що забезпечують легке ковзання, захищають волосся від пошкоджень. Після випрямлення або створення локонів волосся буде блищати і на дотик стане більш шовковистим. Перевага керамічного покриття випрямляча в тому, що волосся від процедури випрямлення не електризується і не прилипає до одягу. Такий ефект досягається завдяки негативно зарядженим іонам, які утворюються при роботі. Зручна індикація Плойка оснащена зручним індикатором температури, який дозволяє контролювати процес нагрівання та вибирати оптимальну температуру залежно від типу волосся. Особливості випрямляча: Нова конструкція, ергономічний дизайн, температура, що легко регулюється. Керамічні нагрівні панелі з іонізацією. Шнур живлення може повертатись на 360 градусів. Регулювання температури 150–230. Професійна конструкція для запобігання опікам. Характеристики: Максимальна температура: 230 °C 5 налаштувань температури Час нагріву - 30 сек. Матеріал теплової пластини: Керамічне покриття Матеріал корпусу: ABS пластик Довжина шнура: 2м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Затискач для фіксації | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Плоскі щипці | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Щипці для завивки спіральної | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Час нагрівання до потрібної температури | 30 |
| Гарантійний термін | 3 мес |
| Довжина мережевого шнура | 2 |
| Максимальна температура нагрівання | 230 |
| Мінімальна температура нагрівання | 150 |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Ширина пластин | 26 |
- Ціна: 1 089 ₴









