
влевовправо
Подушка, матрац для крісла, шезлонгу, лежака з парусинової тканини Livarno 167x50x4 см
- Готово до відправки
- Код: IAN499531 khaki
895 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подушка, матрац для крісла, шезлонгу, лежака з парусинової тканини Livarno 167x50x4 см хакі
Приємна м'якість завдяки комфортній підкладці завтовшки 4 см.
Міцний, світлостійкий чохол із високоякісної полотняної тканини.
Оптимальна фіксація завдяки задньому ременю, що регулюється, і зав'язкам.
Декоративний піднятий край.
Матеіал: Чохол: 52% поліестер (перероблений), 48% бавовна.
Наповнювач/сердечник: 100% поліуретан.
Фліс: 100% поліестер.
Розміри: 167x50x4 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Livarno Home |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 167 см |
| Довжина | 50 см |
| Тип | Нерозкладний |
| Висота | 4 см |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
| Ширина стільця | 500 |
| Висота сидіння стільця | 40 |
| Глибина стільця | 1670 |
| Наявність коліщаток | Немає |
- Ціна: 895 ₴



