
влевовправо
Кейс для туристичної плити Tribe Mini пластиковий T-HZ-0024
- Готово до відправки
- Код: T-HZ-0024
356 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кейс для туристичної плити Tribe Mini пластиковий T-HZ-0024
Кейс для плити Tribe Mini пластиковий, зручний для зберігання та транспортування.
Сумісний з плитою:
Газова плита Tribe Mini T-HD-0010
Характеристики:
- Розмір: 27×25×10,5 см
- Вага: 395 г
- Країна виробник: В’єтнам
- Країна реєстрації бренду: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tribe |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 105 мм |
| Комплектація | |
| Кейс для транспортування | Так |
- Ціна: 356 ₴


