
Туристична газова плита Tribe Basic T-HD-0002, blue
- Готово до відправки
- Код: T-HD-0002-blue
1 169 ₴
- +380 (67) 649-81-73
Туристична газова плита Tribe Basic T-HD-0002, blue
Туристична газова плита Tribe Basic — базова в лінійці портативних плит Tribe, працює від стандартного цангового (штокового) газового картриджа (балона).
Особливості:
- безпечна конструкція - плиту оснащено спеціальним запобіжником, який відсікає потік газу, коли виникає несправність (в основному це стосується проблем з газовим картриджем через тиск, що не підходить для роботи плити)
- проста в користуванні та потужна в роботі
- підставка для посуду дозволяє розміщувати на плиті як малі, так і великі об’єми каструль, чашок й іншого посуду
- відсік для газового картриджа має вентиляцію, що запобігає підвищенню температури всередині плити
- вбудований п'єзоелемент для швидкого та зручного підпалювання
- можливість регулювання полум’я
- у комплекті йде зручний пластиковий кейс для транспортування та зберігання
- плиту виготовлено у В'єтнамі за японською технологією на високоточному обладнанні
Характеристики:
- Тип балона: цанговий Tramp 220 г UTRG-001 (до комплекту не входить)
- Потужність: 2,6 кВт
- Витрата газу: 185 г/год
- Вага без чохла: 1,3 кг
- Вага з чохлом: 1,75 кг
- Розмір: 33,5 х 28,2 х 10,2 см
- Гарантія: 1 рік
- Комплектація: газова плита, пластиковий кейс, інструкція
- Країна виробник: В’єтнам
- Країна реєстрації бренду: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tribe |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Номінальна потужність | 2600 Вт |
| Витратуа газового палива | 185 г/год |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Тип балона | Цанговий |
| Вага | 1.3 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 282 мм |
| Висота | 102 мм |
| Комплектація | |
| Плита | Так |
| Кейс для транспортування | Так |
- Ціна: 1 169 ₴









