
влевовправо
Рюкзак BL Young 13 л.00051065
- Готово до відправки
- Код: 1219224059
1 225 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Young — ідеальний аксесуар для прогулянок чи навчання. Він виглядає досить компактно, проте здатний вмістити все необхідне. Виготовлений зі зносостійкого оксфорду 600D W/R, що має водовідштовхувальні властивості та не потребує особливого догляду.
Усередині є два окремі відділення, які вмістять книги, зошити та канцелярське приладдя. Також спереду є кишеня для телефона й ключів і бокові відсіки для пляшки з водою.
Ця модель доволі легка, завдяки чому відсутнє додаткове навантаження на спину, та має широкі лямки, які допомагають розподілити вагу рівномірно для більш комфортного носіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BL |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 13 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 25 см |
| Кишені | Бічні |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 225 ₴



