
влевовправо
Рюкзак Bagland Cyclone 21 л.0054261
- Готово до відправки
- Код: 1220624086
2 100 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cyclone — універсальний рюкзак для міста та коротких подорожей. Завдяки ортопедичній спинці та м’яким лямкам він забезпечує комфорт навіть при повному навантаженні.
Наплічник має два відділення. У більшому є відсік зі спеціальним фіксатором для ноутбука, а в менше можна помістити потрібні речі для легкого доступу: гаманець, зарядний пристрій або документи.
Також ми додали дві передні кишені, щоб ви могли швидко знайти необхідне, та світловідбивні фірмові нашивки спереду та ззаду, що підвищать вашу видимість у темну пору доби.
Рюкзак можна прати в пральній машині на невисоких температурах (30–40 градусів).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bagland |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 21 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 30 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 100 ₴



