
влевовправо
Жіночий ремінь з еко шкіри під крокодила Vanzetti темно-коричневий
- Готово до відправки
- Код: RMT133
495 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий ремінь під крокодила Vanzetti RMT133, темно-коричневий
Характеристики:
Матеріал: верхня частина — натуральна шкіра, нижня частина — штучна шкіра.
Пряжка металева, з язичком, сріблястий метал.
Довжина: 105 см. Отвори 85-98 см.
Ширина: 3 см.
Колір: темно-коричневий.
Виробник: Vanzetti, Німеччина.
Ремінь не вкорочується!
* Усі представлені фотографії відповідають реальному товару.*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanzetti |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1050 мм |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 102 - 108 см. |
| Розмір ременя | 101-110 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Так |
| Колір | Темно-коричневий |
| Ширина ремня | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 495 ₴









