-5%влевовправо
Коло надувне з ручками INTEX 59258 зелене, 76 см
- Готово до відправки
- Код: DM-59258-02
291 ₴
277 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коло надувне з ручками INTEX 59258 зелене, 76 см можна використовувати в річці, басейні, на озері, в ставку, на морі, скрізь — де Вам буде завгодно. З надувним кругом Ваш малюк, який ще не вміє плавати, буде легко триматися і гратися у воді! Чудовий подарунок на літо для Ваших діток. Тепер літо буде просто прекрасним і веселим!

Характеристики Intex 59258:
- вік: від 8 років;
- для зручності є дві ручки (по одній з кожного боку);
- гладкий внутрішній шов;
- матеріал: високоміцний вініл;
- товщина матеріалу: 0,20 мм;
- кольори: рожевий, помаранчевий, зелений;
- діаметр: 76 см.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | коло надувне |
| Матеріал | ПВХ |
| Вага (кг) | 0,3 кг |
| Ширина, см | 76 см |
| Довжина, см | 76 см |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | В наявності |
| Країна реєстрації бренду | США |
- Ціна: 277 ₴


