
влевовправо
Вінтажний жіночий шкіряний ремінь для брюк Vanzetti темно-коричневий
- Готово до відправки
- Код: RMT173
695 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінтажний жіночий шкіряний ремінь під штани Vanzetti темно-коричневий RMT173
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Пряжка металева, з язичком, сріблястий метал.
- Довжину ременя уточнюйте у менеджера.
- Ширина: 3,3 см.
- Колір: темно-коричневий.
- Виробник: Vanzetti, Німеччина.
- Ремінь не вкорочується!
* Усі представлені фотографії відповідають реальному товару.*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanzetti |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип ременя | Класичний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 106 - 112 см. |
| Длина ремня | 1120 мм |
| Ширина ремня | 33 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Темно-коричневий |
| Коротшає | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 111-120 см |
- Ціна: 695 ₴








