
влевовправо
Маленький міський рюкзак 8L Wallaby, Украина 153 червоний
- Готово до відправки
- Код: 153 red
520 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий міський рюкзак Wallaby, Україна 153
Опис товару:
Рюкзак виконаний із міцної синтетичної тканини. Одне осоновне відділення на блискавці. Усередині розташована одна відкрита кишеня. Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні рюкзака. Ручка у верхній частині рюкзака. Дві регульовані лямки рюкзака.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: 33х20х13 см.
- Об'єм: 8 л. Вага: 225 г.
- Колір: червоний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 220 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 8 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 20 см |
- Ціна: 520 ₴





