
влевовправо
Сумка дорожня з розширенням 40L Wallaby чорна
- Готово до відправки
- Код: 365
1 003 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня з поліестеру на 40л Wallaby 365 чорна
Опис товару:
Основне відділення на блискавці. За рахунок блискавок-розширювачів з обох боків основного відділення можна змінювати розмір основного відділу. На передній стінці сумки є зовнішня кишеня на блискавці. З боків сумки розташовані 2 місткі кишені на застібках-блискавках. Зручні ручки з нашитою обкладкою на липучці для комфортного носіння в руці. Регульований ремінь для носіння на плечі. На дні сумки закріплені ніжки, що запобігають забрудненню та зносу тканини. Дно сумки ущільнене.
Характеристики:
- Артикул: 365
- Виробник: Wallaby, Україна.
- Матеріал: поліестер 600Д.
- Розміри см (ДхШхВ): 54(66 з розширенням)/25/30 см. Об'єм: 40/50 (при відкритих розширювачах) л.
- Колір чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 54 см |
| Глибина | 25 см |
- Ціна: 1 003 ₴





