
влевовправо
Вузький вінтажний жіночий шкіряний ремінь Vanzetti коричневого кольору
- Готово до відправки
- Код: RMT168
495 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузький вінтажний жіночий ремінь із натуральної шкіри Vanzetti коричневий RMT168
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Пряжка металева, з язичком, жовтий метал.
- Довжина: 121 см.
- Отвори 100-112 см.
- Ширина: 1,3 см.
- Колір: коричневий.
- Виробник: Vanzetti, Німеччина.
- Ремінь можна вкоротити!
* Усі представлені фотографії відповідають реальному товару.*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanzetti |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип ременя | Вузький |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 115 - 125 см. |
| Длина ремня | 1210 мм |
| Ширина ремня | 13 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Коротшає | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 121-130 см |
- Ціна: 495 ₴






