
влевовправо
Дизайнерський жіночий шкіряний ремінь Vanzetti білий
- Готово до відправки
- Код: RMT167
695 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерський вінтажний жіночий шкіряний ремінь Vanzetti білий
Характеристики:
- Поверхню ременя прикрашають чотири декоративні металеві бляшки, а також золотисті металеві елементи.
- Матеріал: натуральна шкіра з ефектом потертості.
- Без пряжки.
- Довжина: 94 см (довжина регулюється за допомогою застібки на кінці ременя, на талію від 82 до 94 см).
- Ширина: 2,5 см у вузькому місці, 4 см у широкому місці.
- Колір: білий.
- Виробник: Vanzetti, Німеччина.
- Ремінь фіксованої довжини, не вкорочується!
* Усі представлені фотографії відповідають реальному товару.*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanzetti |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип ременя | Широкий, декоративний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 90 - 98 см. |
| Длина ремня | 940 мм |
| Ширина ремня | 2.5 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Тип застежки | Пряжка трищілинна |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Білий |
| Коротшає | Ні |
| Стан | Новий |
| Розмір ременя | 91-100 см |
- Ціна: 695 ₴








