
влевовправо
Широкий жіночий шкіряний ремінь, корсет Vanzetti темно-коричневий
- Готово до відправки
- Код: RMT160
795 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкий корсетний жіночий шкіряний ремінь, корсет із заклепками Vanzetti темно-коричневий, ширина 7 см
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Застібається механічними кнопками.
- Довжина: 125 см.
- Отвори 100-118 см.
- Ширина: 7 см.
- Колір: темно-коричневий.
- Виробник: Vanzetti, Німеччина.
- Ремінь не вкорочується!
* Усі представлені фотографії відповідають реальному товару.*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanzetti |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип ременя | Широкий корсетний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 115 - 125 см. |
| Длина ремня | 1250 мм |
| Ширина ремня | 70 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Темно-коричневий |
| Коротшає | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 121-130 см |
- Ціна: 795 ₴






