
влевовправо
Жіночий ремінь з великою вінтажною пряжкою, бляхою під джинси Vanzetti
- Готово до відправки
- Код: RMT140
795 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Широкий жіночий ремінь з великою вінтажною пряжкою під джинси Vanzetti RMT140 темно-коричневий
Характеристики:
- Матеріал: вінтажна натуральна шкіра з ефектом потертості.
- Металева пряжка з бляшкою, тип «цвяхи».
- Розміри пряжки: 11,5 × 7,5 см.
- Довжина: 109 см.
- Діапазон регулювання: 85–98 см.
- Ширина: 4,5 см.
- Колір: темно-коричневий.
- Виробник: Vanzetti, Німеччина.
- Ремінь фіксованої довжини, не вкорочується!
* Усі представлені фотографії відповідають реальному товару.*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanzetti |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 106 - 112 см. |
| Длина ремня | 1090 мм |
| Ширина ремня | 45 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Тип застежки | Пряжка гвоздик |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Темно-коричневий |
| Коротшає | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 101-110 см |
- Ціна: 795 ₴








