
Дитячий самонадувний килимок Grand Canyon Hattan Kids 160x51x3,8 см
- Готово до відправки
- Код: 5703384084844
1 395 ₴
- +380 (67) 649-81-73
Килимок дитячий самонадувний, каремат для кемпінгу, бомбосховища Grand Canyon Hattan Hattan 3,8 Kids бірюзовий
Особливості:
Самонадувна конструкція забезпечує найвищий рівень термоізоляції на одиницю товщини в порівнянні з надувними та закритими комірками. Зональна перфорація наповнювача у горизонтальному та вертикальному напрямках дозволяє знизити вагу без втрати теплоізоляційних властивостей. Розмір S підійде по довжині практично всім дітям зі зростом до 160 см. Його розміри дозволять вмістити його в будь-який намет. Клапан виконаний із спеціального полімеру, одночасно пружного та досить жорсткого, завдяки чому забезпечується надійна фіксація та тривала робота клапана. Матеріал оболонки килимка має необхідні протиковзкі властивості. Завдяки прямокутній формі, укладені поруч у наметі 2-3 килимки, щільно прилягають один до одного, не залишаючи холодних зон
Характеристики:
- Тип: самонадувний
- Сезонність: трисезонний R-value: 2.6 (ефективна термоізоляція при температурі -2.4°С)
- Товщина мм: 38
- Верхній матеріал оболонки: 75D Micro Brushed Polyester - поліестерова тканина з товщиною волокна 75D, і спеціальною фінішною обробкою Micro Brushed, що формує на поверхні тканини дрібний ворс, що робить килимок приємним на дотик.
- Матеріал наповнювача: PU Foam (спінений перфорований поліуретан) – відкритопористий спінений перфорований у горизонтальному та вертикальному напрямках матеріал з високими теплоізоляційними властивостями, малою вагою та мінімальним коефіцієнтом залишкової деформації, швидко відновлює свій обсяг.
- Нижній матеріал оболонки: 75D Micro Non-Sliding - поліестерова тканина з товщиною волокна 75D, та спеціальною фінішною обробкою Non-Sliding, що забезпечує протиковзкі властивості.
- Кількість місць: 1
- Призначення: туризм, кемпінг, риболовля, відпочинок на природі
- Розміри коврика, см: 160x51x3,8
- Вага килимка, кг: 0,88.
- В складеному стані: 27х15,5 см.
- Виробник - Grand Canyon.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Canyon |
| Країна виробник | Данія |
| Тип килимка | Самонадувний |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 51 см |
| Товщина | 38 мм |
| Колір | Бірюзовий |
| Вага | 880 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 395 ₴






