
влевовправо
Сумка поясна Nike HERITAGE WAISTPCK - ACCS PR FD5593-010
- Готово до відправки
- Код: FD5593-010
783 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка поясна Nike NK HERITAGE WAISTPCK - ACCS PR
Родзинка вашого стилю!
Сумка на пояс із принтом, який додає цікавості вашому образу.
У ній помістяться усі дрібниці, які часто займають руки і створюють цим дискомфорт.
Будьте впевнені, що ваші ключі, гаманець,телефон, косметика - у надійному місці!
Переваги:
- Регульований ремінь дозволяє налаштувати зручну посадку.
- Дві кишені на блискавці - місткі і надійні.
- Тканина міцна, гладка і вологостійка.
Звільніть руки для корисніших речей із такою сумкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Індонезія |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Білий |
| Довжина | 40 см |
| Висота | 15 см |
| Товщина | 5 см |
| Об`єм | 3 л |
| Стан | Новий |
- Ціна: 783 ₴



