-5%влевовправо
Іграшка надувна Intex 58590 Рибка, 15 х 20 см
- Готово до відправки
- Код: DM-58590-12
176 ₴
168 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка надувна INTEX 58590 Рибка
Купання буде значно веселіше і цікавіше, якщо використовувати надувну іграшку Intex 58590. Дана модель пропонується у вигляді різних потішних тварин. Все з них представлені в яскравих і насичених кольорах, а також максимально зберегли зовнішні особливості своїх прототипів. Таким чином, дитина буде не тільки розважатися, але і вивчати світ підводних мешканців.

Виріб вироблено з якісної, міцного і надійного вінілу. Такий еластичний матеріал відмінно тримає форму, не вигоряє на сонці та мінімально стоншується з часом.
Важливо, що рекомендується представлена іграшка дітлахам старше трирічного віку. Розміри іграшки Intex 58590 дозволяють брати її з собою в подорож до моря, на річку чи озеро.
(2).jpg)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшка |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 145 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 60 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 168 ₴


