
влевовправо
Жіночий ремінь з нубуку Tom Tailor темно-сірий
- Готово до відправки
- Код: RMT134
795 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий ремінь з нубуку Tom Tailor темно-сірий
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра (нубук).
- Пряжка металева, з язичком, чорна.
- Довжина: 108 см.
- Отвори 85–95 см.
- Ширина: 3 см.
- Колір: темно-сірий.
- Виробник: Tom Tailor, Німеччина.
- Ремінь фіксованої довжини, не вкорочується!
* Усі представлені фотографії відповідають реальному товару.*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tom Tailor |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 102 - 108 см. |
| Длина ремня | 1080 мм |
| Ширина ремня | 30 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Нубук |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Сірий |
| Коротшає | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 101-110 см |
- Ціна: 795 ₴








