
влевовправо
Намет двомісний Terra Incognita Platou 2 Alu
- Готово до відправки
- Код: ti-252
7 792 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет двомісний Terra Incognita Platou 2 Alu
Легкий двомісний намет, використовуваний протягом усього року.
У збільшеному передньому тамбурі вистачить місця для двох-трьох рюкзаків середнього розміру. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Прості і швидкі збірка і розбирання. Компресійна конструкція пакування.
У збільшеному передньому тамбурі вистачить місця для двох-трьох рюкзаків середнього розміру. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Прості і швидкі збірка і розбирання. Компресійна конструкція пакування.
Технічні характеристики:
- Кількість осіб: 2 – 3
- Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop 4000 мм
- Внутрішній намет: 210T Polyester Rip Stop
- Підлога: 190T Nylon 8000 мм
- Каркас: Алюміній Alu
- Кількість дуг: 2
- Вага, кг (без кілочків і упаковки): 2,75 кг
- Вага, кг (повний комплект): 3,3 кг
- Розмір упаковки, см: ∅16 × 45 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Ремнабір, Проклеєні шви, Тамбур, Вентиляційні вікна, Водовідштовхувальне просочення, Посилені кути, Штормові відтяжки, Кріплення для ліхтаря |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 4000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 3.3 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 2 |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 290 см |
| Ширина | 220 см |
| Висота | 100 см |
- Ціна: 7 792 ₴







