
влевовправо
Намет тримісний Terra Incognita Canyon 3 Alu
- Готово до відправки
- Код: ti-233
10 819 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет тримісний Terra Incognita Canyon 3 Alu
Просторий і практичний тримісний намет, використовується протягом всього року.
Великий і зручний передній тамбур, в якому можна розмістити багаж або туристичну кухню. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Складана захисна "спідниця" перешкоджає можливому попаданню пилу, снігу і т.д.
Установка намету швидка і легка. Компресійна конструкція пакування.
Великий і зручний передній тамбур, в якому можна розмістити багаж або туристичну кухню. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Складана захисна "спідниця" перешкоджає можливому попаданню пилу, снігу і т.д.
Установка намету швидка і легка. Компресійна конструкція пакування.
Технічні характеристики:
- Кількість осіб: 3 – 4
- Зовнішній тент: 185T Polyester Rip Stop 4000 мм
- Внутрішній намет: 210T Polyester Rip Stop
- Підлога: 190T Nylon 8000 мм
- Кількість дуг: 3
- Розмір упаковки, см: ∅18 × 45 см
- Каркас: Алюміній Alu
- Вага, кг (без кілочків і упаковки): 4,12 кг
- Вага, кг (повний комплект): 4,64 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra Incognita |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Ремнабір, Проклеєні шви, Тамбур, Вентиляційні вікна, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Внутрішні кишені, Водовідштовхувальне просочення, Посилені кути, Штормові відтяжки, Кріплення для ліхтаря |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 4000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 4.64 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Кількість дуг | 3 |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 375 см |
| Ширина | 205 см |
| Висота | 125 см |
- Ціна: 10 819 ₴









