
влевовправо
Жіночий шкіряний ремінь під крокодила Vanzetti RMT125 чорний з сірим
- Готово до відправки
- Код: RMT125
795 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий ремінь під крокодила з натуральної шкіри Vanzetti RMT125 чорний із сірим
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Пряжка металева, з язичком, спеціально зістарена, сріблястий метал.
- Довжина: 111 см.
- Отвори 90-102 см.
- Ширина: 2,3 см.
- Колір: чорний з сірим.
- Виробник: Vanzetti, Німеччина.
- Ремінь можна вкоротити!
* Усі представлені фотографії відповідають реальному товару.*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanzetti |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 110 - 116 см. |
| Длина ремня | 1110 мм |
| Ширина ремня | 23 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснена |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 111-120 см |
- Ціна: 795 ₴








