
влевовправо
Вінтажний шкіряний ремінь із великою пряжкою Долар Vanzetti червоний
- Готово до відправки
- Код: RMT137
795 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінтажний шкіряний ремінь унісекс із великою пряжкою та значком Долар під джинси, червоний
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Металева пряжка із значком, тип «гвіздок».
- Довжина: 124 см.
- Отвори 102-114 см.
- Ширина: 3,8 см.
- Колір: червоний.
- Виробник: Vanzetti, Німеччина.
- Ремінь фіксованої довжини, не вкорочується!
* Усі представлені фотографії відповідають реальному товару.*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanzetti |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір жіночих ременів | 120 - 126 см. |
| Розмір чоловічих ременів | 115 - 125 см. |
| Длина ремня | 1240 мм |
| Ширина ремня | 38 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Тип застежки | Пряжка гвоздик |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Колір | Червоний |
| Коротшає | Ні |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 121-130 см |
- Ціна: 795 ₴









