
влевовправо
Велика пластикова валіза на колесах 115L GD Polo світло-бежева
- Готово до відправки
- Код: 60k001 large light beige
2 900 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика пластикова валіза на колесах 115L GD Polo світло-бежева
Опис товару:
Модель оснащена спареними колесами, що обертаються на 360 °. Висувна телескопічна алюмінієва ручка. Дві ручки у верхній та бічній частині валізи для транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні. Валіза має текстильну перегородку на блискавці, яка поділяє внутрішній простір на два основні відділення. Еластичні компресійні ремені на фастекс призначені для фіксації речей усередині валізи. Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
- Матеріал: пластик ABS.
- Колір: світло-бежевий.
- Розмір: 76х48х32 см.
- Висота валізи без урахування коліс - 70 см.
- Об'єм: 115 л.
- Вага: 3950 р.
- Виробник: GD Polo, Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GD |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Бежевий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 115 л |
| Висота | 76 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 32 см |
| Вага | 3.95 кг |
- Ціна: 2 900 ₴






