
влевовправо
Жіночий шкіряний ремінь з великою пряжкою Vanzetti, темно-коричневий
- Готово до відправки
- Код: 100018
695 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий ремінь із натуральної шкіри 100089 коричневий
Жіночий шкіряний ремінь з великою пряжкою та значком Vanzetti 100018, темно-коричневий
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра.
Металева пряжка з бляшкою, тип «гвоздик».
Довжина: 96 см. Отвори 75-87 см.
Ширина: 4 см.
Колір: темно-коричневий.
Виробник: Vanzetti, Німеччина.
Ремінь фіксованої довжини, не вкорочується!
* Усі представлені фотографії відповідають реальному товару.*
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanzetti |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1060 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Стать | Жіноча |
| Розмір жіночих ременів | 102 - 108 см. |
| Розмір ременя | 101-110 см |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Пряжка гвоздик |
| Тип ременя | Універсальний |
| Коротшає | Ні |
| Колір | Темно-коричневий |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 695 ₴





