
Водонепроникна дорожня сумка, рюкзак 2 в 1 Froyak 30 л, чорна
- Готово до відправки
- Код: 8718964218776
2 250 ₴
- +380 (67) 649-81-73
Водонепроникна дорожня сумка, рюкзак 2 в 1 Froyak 30L чорна
Незалежно від того, чи вирушаєте Ви у подорож, до спортзалу чи на вихідні, ця сумка забезпечить місце для зберігання одягу, спортивного спорядження або інших необхідних речей. Вона не тільки функціональна, але й має привабливий вигляд.
Опис товару:
Сумка оснащена двома основними ручками, а також двома бічними. Сумка підходить для активного відпочинку та зручна для човна і задньої частини мотоцикла, ідеально підходить для одягу, спортивного спорядження або ручної поклажі. Одне основне відділення на блискавці, всередині якого розташована сітчаста кишеня на блискавці. Сумка водонепроникна. Міцний синтетичний матеріал. Регульований, знімний ремінь – комфорт при носінні, адаптований до Ваших потреб. На дні спинки є сітчасте покриття та м'які лямки (які ховаються в спеціальну кишеню) для носіння сумки як рюкзака. Універсальний стиль і колір – елегантний чорний колір пасує до будь-якого образу. Міцний матеріал і надійні шви – сумка створена для щоденного використання. На лицьовій і тильній стороні сумки є дві пари компресійних ременів для регулювання об’єму сумки.
Технічні характеристики:
- Об’єм, л: 30.
- Розміри, см: 50 х 30 х 30 см.
- Вага: 1160 г.
- Матеріал: 77% ПВХ брезент (PVC Tarpulin) – пластифікований полівінілхлорид зі спеціальними добавками та фінішним покриттям + 23% поліестер.
- Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Froyak |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | ПВХ |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 30 л |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 1.16 кг |
- Ціна: 2 250 ₴









