
влевовправо
Вельветова поясна сумка, бананка, набедрена сумка LS чорна
- Готово до відправки
- Код: 4061461703103
395 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вельветова сумка на пояс, бананка, набедрена сумка LS чорна
Опис товару:
Компактний і сучасний дизайн сумки. Міцний регульований поясний ремінь з нейлонової стропи з металевим тросом всередині, що виключає можливість перерізання. Два основних відділення на блискавці з підкладкою з поліестеру. Ідеально підходить для носіння телефону, ключів, гаманця. Зворотний бік сумки має дихаюче сітчасте покриття.
Характеристики:
- Виробник: Live in Style.
- Розміри: 22х12х6 см.
- Вага: 130 г.
- Матеріал: поліестер
- Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 22 см |
| Висота | 12 см |
| Товщина | 6 см |
| Вага | 130 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
- Ціна: 395 ₴









