
влевовправо
Конструктор LEGO Super Mario Будинок подарунків Йоші додатковий набір 246 деталей (71406)
- Готово до відправки
- Код: 71406
1 398 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ласкаво просимо до «Будів Йоші»! Скажіть Йоше «привіт» і перевірте поштову скриньку на наявність листів. Відпочиньте біля каміна та підпояснюйте в ліжку Йоші. Зберіть червоні та зелені фрукти. Щоб зробити кожен фрукт надзвичайно смачним (і заробити бонусні монети), покатайтеся на Карусел подарунків, поки вони не стануть золотими. Їжте фрукти самі або використовуйте подарункову коробку, щоб поділитися ними з другом. Але остерігайтеся крота Монті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип конструктора | Блочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71406 |
| Вага | 0.31 кг |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина | 19 см |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 246 |
| Логічне мислення | 1 |
| Дрібна моторика | 1 |
| Навички конструювання | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Super Mario |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Ширина | 26 см |
| Штрихкод | 5702017155265 |
| Мова друкованої інструкції | зображення |
- Ціна: 1 398 ₴








