
влевовправо
Міський рюкзак Wallaby з тканини на 16л
- В наявності
- Код: 156 black
840 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Wallaby з тканини на 16л 156 black
Опис товару:
- Рюкзак на 1 основне відділення
- На передній стороні кишеня на блискавці зручна коротка ручка для транспортування регульовані плечові ремені
Характеристики:
- Матеріал: поліестер
- Розміри: 32*12*46 см
- Об'єм: 16л
- Виробник Wallaby
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 16 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 32 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 840 ₴






