
влевовправо
Конструктор LEGO Harry Potter TM Корнуельські піксі 320 Деталей (76461)
- Готово до відправки
- Код: 76461
1 479 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захопіть уяву дітей першою у світі моделлю LEGO® Корнуельський піксі (76461) у масштабі 1:1 з фільму «Гаррі Поттер і Таємна кімната». Ця рухома фігурка, призначена для демонстрації та гри, повертає спогади про хаос, викликаний професором Гілдероєм Локхартом, який випустив із клітки «диявольски досвідчених маленьких негодяїв» під час заняття захисту від темних мистецтв.
Встановіть корнуельського піксі в позу «польота» на прозорій підставці або виберіть положення стоячи та грайте з ним окремо. Цей дитячий конструктор також доповнений культовими аксесуарами: виставте фігурку корнуельського піксі з книгою Гілдероя Локхарта та пляшечкою з чорнилом, що розливається.
Цей набір моделей — чарівний подарунок LEGO Harry PotterTM для дівчаток, хлопчиків і всіх шанувальників віком від 8 років. А з застосунком LEGO Builder діти зможуть будувати впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 320 деталей.
Встановіть корнуельського піксі в позу «польота» на прозорій підставці або виберіть положення стоячи та грайте з ним окремо. Цей дитячий конструктор також доповнений культовими аксесуарами: виставте фігурку корнуельського піксі з книгою Гілдероя Локхарта та пляшечкою з чорнилом, що розливається.
Цей набір моделей — чарівний подарунок LEGO Harry PotterTM для дівчаток, хлопчиків і всіх шанувальників віком від 8 років. А з застосунком LEGO Builder діти зможуть будувати впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 320 деталей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76461 |
| Вага | 0.4 кг |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина | 26 см |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 320 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Harry Potter TM |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 19 см |
| Штрихкод | 5702018063385 |
- Ціна: 1 479 ₴




