
Дитячий стіл Yucai з регулюванням висоти салатовий (YCY-011-Peak-green)
- Готово до відправки
- Код: YCY-011-Peak-green
4 296 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий квадратний стіл Yucai з поліпропілену на чотирьох ніжках. Розміри стільниці 80х80 см. Висота ніжок плавно регулюється 40-60 см.
Міцний і зручний стіл розроблений для дітей 3-8 років. Безпечна форма без гострих кутів, усі краї плавно заокруглені.
Нековзні ніжки запобігають пошкодженню підлоги. Плавне регулювання висоти ніжок дає можливість настроювати стіл залежно від зросту дітей і нерівної статі.
Дитячий стіл легко зібрати та розібрати, зручно зберігати та транспортувати. Стільницю легко мити.
Матеріал довговічний, вирізняється стійкістю до температурних перепадів.
Дитячий стіл підходить для оформлення інтер'єру дитячих кімнат, садків, центрів розвитку.
Міцний і зручний стіл розроблений для дітей 3-8 років. Безпечна форма без гострих кутів, усі краї плавно заокруглені.
Нековзні ніжки запобігають пошкодженню підлоги. Плавне регулювання висоти ніжок дає можливість настроювати стіл залежно від зросту дітей і нерівної статі.
Дитячий стіл легко зібрати та розібрати, зручно зберігати та транспортувати. Стільницю легко мити.
Матеріал довговічний, вирізняється стійкістю до температурних перепадів.
Дитячий стіл підходить для оформлення інтер'єру дитячих кімнат, садків, центрів розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | YCY-011-Peak-green |
| Виробник | Yucai |
| Вага | 11.5 кг |
| Вага (кг) | 10,4 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 10 см |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 86 см |
| Код УКТВЕД | 9403700000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Підкатегорія (АФК) | Дитячі столи |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
| Ширина | 86 см |
- Ціна: 4 296 ₴
