-30%Дитяча тумба Yucai для взуття на 3 секції (YCW-G17)
- Готово до відправки
- Код: YCW-G17
6 870 ₴
4 809 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча тумбочка на 3 секції для взуття. Розміри: 122x38x45 см. Призначена для оформлення дитячих садків.
Може також використовуватися для дитячих кімнат та інших приміщень для зберігання різних речей.
Особливості: натуральний матеріал, дерево.
Може також використовуватися для дитячих кімнат та інших приміщень для зберігання різних речей.
Особливості: натуральний матеріал, дерево.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | YCW-G17 |
| Виробник | Yucai |
| Вага | 19 кг |
| Вага (кг) | 17 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 45 см |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Довжина | 122 см |
| Код УКТВЕД | 9403609000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Матеріал | ДСП |
| Підкатегорія (АФК) | Тумбочки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
| Колір | бежевий, зелений |
| Ширина | 38 см |
- Ціна: 4 809 ₴
