-20%влевовправо
Рюкзак Zeus ZAINO START 38L чорний Чол 50 х 33 х 23 см Z01889
- В наявності
- Код: Z01889
1 259 ₴
1 010 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Zeus ZAINO START 38L чорний Чол 50 х 33 х 23 см Z01889
Рюкзак з передньою та основною кишенею на блискавці. Виготовлений із човникової тканини. Логотип із принтом Zeus.
Відділення взуття на дні на блискавці, м'які плечові ремені.
Бічна сітчаста кишеня.
Розміри: 50 х 33 х 23 см.
Висота відділення для взуття: 13 см.
Об'єм: 38 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZEUS |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 38 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 23 см |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 33 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| EAN;UA | 8051565199786 |
- Ціна: 1 010 ₴





