
влевовправо
Молодіжний рюкзак з донатами 16L ST.RIGHT BP-33 салатовий
- Готово до відправки
- Код: BP-33
995 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молодіжний рюкзак з донатами 16L ST.RIGHT BP-33 салатовий
Опис:
- Виготовлений з використанням міцних і якісних матеріалів та фурнітури.
- Одне основне відділення на блискавці.
- Невелика кишеня на блискавці на лицьовій стороні у верхній частині рюкзака.
- Широкі ергономічні регульовані лямки рюкзака.
- Профільована, ергономічна спинка, додатково посилена.
- Світловідбиваючі елементи.
- Універсальне використання - в якості міського та/або спортивного.
Характеристики:
- Виробник: ST.RIGHT.
- Матеріал: поліестер 600D/PU.
- Колір: салатовий.
- Розміри: 40x31x17 см.
- Об'єм: 16 л.
- Вес: 350 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Head |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 350 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 17 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 16 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Салатний |
| Ширина | 31 см |
- Ціна: 995 ₴




