
влевовправо
Молодіжний рюкзак з штучної шкіри з паєтками 20L Hash 2 чорний
- Готово до відправки
- Код: HS-138
995 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак з штучної шкіри з паєтками 20L Hash 2 чорний
Опис:
- Виготовлений з використанням міцних та якісних матеріалів та фурнітури.
- Одно основне відділення на блискавці.
- Невелика кишеня на блискавці на лицьовій стороні у верхній частині рюкзака.
- Широкі ергономічні регульовані лямки рюкзака.
Характеристики:
- Виробник: Hash.
- Матеріал: штучна шкіра.
- Колір: чорний.
- Розміри: 45x29x16 см.
- Об'єм: 20 л.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 995 ₴

