
влевовправо
Сумка дорожня Wallaby чорна на 65л
- Готово до відправки
- Код: 10430
2 646 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня Wallaby чорна на 65л 10430
Опис сумки:
- Стильний дизайн.
- Якісні шви та міцні матеріали.
- Одне містке основне відділення на блискавці.
- Одна додаткова кишеня на блискавці на передній поверхні сумки.
- Ущільнені бічні стінки, що тримають форму сумки.
- Зручна ручка для переміщення на колесах.
- Полегшена конструкція.
- Міцна та зручна колісна система.
- Новий дизайн переплетення ниток у тканині, що забезпечує більш високу міцність та невелику вагу.
Характеристики:
- Артикул: 10430.
- Виробник: Wallaby, Україна.
- Розміри: (ШхВхГ): 58x36x35 см. Вага 2.5 кг.
- Матеріал: Поліестер.
- Колір чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 65 л |
| Висота | 58 см |
| Ширина | 36 см |
| Глибина | 35 см |
- Ціна: 2 646 ₴








