
Пароварка електрична трирівнева 650 Вт 11 л з таймером і захистом від перегріву Sokany
- Готово до відправки
- Код: SK-07018
2 829 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пароварка Sokany SK-07018 – це містка та універсальна пароварка, що ідеально підходить для приготування овочів, м'яса, риби та інших страв на пару. Завдяки цьому способу термообробки продукти зберігають максимум поживних речовин та натуральний смак. Основні характеристики: об'єм 11 літрів; розмір 28х24х37 см; потужність: 650 Вт; кількість ярусів 3 штуки; Функції: таймер, автоматичне вимкнення, захист від перегріву. Пристрій оснащений зручним таймером, який дозволяє встановити потрібний час приготування. Після закінчення процесу пароварка автоматично вимикається, забезпечуючи комфорт та безпеку у використанні. Пароварка Sokany SK-07018 – ідеальний вибір для тих, хто піклується про здорове харчування та зручність на кухні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Кількість ємностей | 3 |
| Матеріал ємностей | пластик |
| Кількість ярусів пароварки | 3 |
| Вбудована техніка | НІ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Так |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 370 см |
| Гарантійний термін | 3 міс мес |
| Максимальний час встановлення таймера | 60 |
| Загальний об'єм | 11 |
| Об'єм першої парової ємності | 3.6 |
| Ширина | 240 см |
- Ціна: 2 829 ₴
