
влевовправо
Кружка складана силіконова Tramp з кришкою 350ml olive UTRC-082-olive
- Готово до відправки
- Код: UTRC-082-olive
417 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кружка складана силіконова Tramp з кришкою 350ml
Складане похідне горнятко з кришкою Tramp TRC-082 з харчового силікону об'ємом 350 мл.
Підходить для холодних і гарячих напоїв.
Особливості:
Пластикове кільце з насічками для зручного утримування в руці дає ефект твердої стінки.
Отвір в кришці з затвором від проливання рідини дозволяє пити навіть на ходу, не боячись розплескати вміст.
Характеристики:
Об'єм: 350 мл
Матеріал: харчовий силікон, поліпропілен
Вага: 104 г
Розмір в складеному стані: 8х8 см
Розмір в розкладеному стані: 10,5х8 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип посуду | Кружка |
| Матеріал | Силікон |
| Об`єм | 350 мл |
| Діаметр | 80 мм |
| Висота | 105 мм |
| Вага | 104 г |
| Ручка | Немає |
| Кришка | Є |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| rozmir | 350 мл |
| obem | 350 мл |
| tip | кружка складна |
| material | Харчовий силікон, поліпропілен |
| Вага в упаковці | 0,200 кг |
| Розміри | 10,5 x 8 см |
| Розмір в пакованні | 0,001 м3 |
| kolr | Оливковий |
- Ціна: 417 ₴





