
влевовправо
Жіноча сумка Roxy Olney Bag рожева
- Готово до відправки
- Код: URJBT03031
795 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легка жіноча текстильна сумка Roxy Olney Bag рожева
Опис товару:
Легка текстильна сумка закривається на блискавці.
Усередині розташована кишеня на блискавці.
Підкладка виконана з текстилю.
Дві ручки середньої висоти.
Висота ручки: 25 см.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Зовнішні розміри: 46 верх (40 низ) * 34 * 20 см.
Вага: 220 г.
Виробник: Roxy, М'янма.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roxy |
| Країна виробник | М'янма |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 46 мм |
| Довжина ручок | 220 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 795 ₴






