
влевовправо
Пляжна сумка жіноча Roxy Sunseeker Tote
- Готово до відправки
- Код: erjbt03121
795 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляжна жіноча сумка Roxy Sunseeker Tote erjbt03121
Опис товару:
Пляжна сумка з підкладкою.
Закривається на магніті.
Усередині сумки бічна кишеня.
Висота ручки: 20 см.
Підкладка виконана з текстилю, колір білий у крапку.
Характеристики:
Матеріал: текстиль.
Зовнішні розміри: 52*36*30 см.
Вага: 320 г.
Виробник: Roxy, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Roxy |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Довжина ручок | 320 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Пляжна |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 795 ₴






