
влевовправо
Сумка, чохол для ключів, запальнички, інших дрібниць Sumdex рожевий
- Готово до відправки
- Код: NUC-861WN
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика сумочка, чохол для ключів, запальнички, інші дрібниці Sumdex рожевий
Опис моделі:
Одне основне відділення на блискавці.
У комплекті металевий карабін.
Колір рожевий.
Матеріал: нейлон.
Зовнішні розміри: 9х11, 5х2 см.
Основне відділення: 7,5 х10х1, 5 см.
Виробник: Sumdex.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 50 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 99 ₴

