
влевовправо
Шкіряна ключниця Rovicky чорний
- Готово до відправки
- Код: CPR-044-BAR
540 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна ключниця Rovicky чорний CPR-044-BAR
Опис:
иріб виконаний з м'якої натуральної шкіри.
Ключниця закривається на механічній кнопці. Усередині розміщено 6 карабінів для ключів.
Монетниця на механічній кнопці
Матеріал: натуральна шкіра.
Колір: чорний.
Розміри (ШхВхГ, см): 8 (19,5 см у відкритому стані) х 11 х 1,5 см.
Бренд: Rovicky.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rovicky |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 11.5 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Для ключів |
| Розмір | Середні |
- Ціна: 540 ₴





