
влевовправо
Ключниця тканинна Eastpak
- Готово до відправки
- Код: EK779236 red
199 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключниця тканинна Eastpak EK779236 red
писання моделі:
Легко поміщається в кишеню або сумочку.
Міцне та надійне вироблення.
Ключниця закривається на липучці.
Усередині розміщено 5 невеликих карабінів і 1 великий.
На фронтальній стороні розташована одна невелика кишенька.
Колір: червоний.
Матеріал: 100% полиэстер.
Розміри: 11 x 7 x 1 см. У розкладеному вигляді ширина: 18 см.
Виробник: Eastpak, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EastPak |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 50 г |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Кріплення ключів | Карабін |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Липучка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 199 ₴


