
влевовправо
Багажна велосумка, кофр 6L Wozinsky чорна
- Готово до відправки
- Код: WBB3BK
1 070 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багажна велосумка, кофр 6L Wozinsky чорна WBB3BK
Опис товару:
Виготовлена з високоякісного водонепроникного матеріалу ( поліестер ), легко кріпиться на багажнику наших двох коліс (за допомогою 4 ремені на липучці ). Хоча за потреби ніщо не заважає носити сумку на плечі (у комплекті є регульований ремінець ) або носити її в руці , тримаючись за ручку, розташовану на клапані.
Завдяки місткості 6 літрів можна помістити все, що може стати в пригоді під час поїздки. Від необхідної провізії, додаткових елементів одягу до велосипедних інструментів.
В численні кишені можна заховати зручні аксесуари, а в спеціально відведене місце поставити пляшку з водою.
Світловідбивні елементи, що підвищують видимість велосипедиста в нічну пору.
Характеристики:
Країна-виробник: Wozinsky, Польща.
Кріплення: на багажнику.
Матеріал: поліестер.
Розміри: 28 х 16 х 14 см.
Місткість: 6 літрів.
Вага: 390 грамів.
Колір: чорний із сірим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wozinsky |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 28 см |
| Кількість кишень | 6 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 6 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 14 см |
- Ціна: 1 070 ₴





