
влевовправо
Сумка спортивна 25L Puma Plus Sports Bag II чорна
- Готово до відправки
- Код: 076904 14
1 730 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка спортивна 25L Puma Plus Sports Bag II чорна 076904 14
Опис товару:
Виріб виготовлено з міцних синтетичних тканин чудової якості, що гарантує довговічність.
Сумка одне основне відділення, у якому також розміщена прозора кишенька для смартфона, ключів або інших цінних речей розміром приблизно 11,5 х 14,5 см.
Бічна кишеня, наприклад, для взуття, неабияк спрощує організацію місця. Завдяки такому розташуванню кишень ви завжди без проблем знайдете те, що Вам потрібно зараз.
Сумку можна носити за допомогою довгого регульованого ременя або двох ручок меншого розміру, що підвищує зручність використання.
Характеристики:
Матеріал: поліестер
Колір: чорний.
Розміри: 49 х 24 х 24 см.
Вага: 300 г.
Місткість: 25 л.
Виробник: Puma, В'єтнам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 0.3 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 24 см |
| Об`єм | 25 л |
| Ширина | 49 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | Немає |
| Замок (1) | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Ручки | Дві |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Циліндрична |
- Ціна: 1 730 ₴







