
влевовправо
Спортивна сумка Wallaby коричнева на 16л
- Готово до відправки
- Код: 213-1
650 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка Wallaby коричнева на 16л 213-1
Опис сумки:
Міцна зносостійка тканина.
Одне основне відділення на блискавці.
Прорізна кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
Знімний регульований ремінь для носіння через плече.
Дві ручки середньої довжини.
Підкладка з міцної нейлонової тканини.
Характеристики:
Артикул: 213-1.
Матеріал: поліестер.
Розміри (ШхВхГ): 43x25x20 см.
Колір: коричневий.
ТМ Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 16 л |
| Ширина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Замок | Немає |
| Замок (1) | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип (1) | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 650 ₴







