
влевовправо
Дитяче ліжко University на коліщатках (U84000)
- Готово до відправки
- Код: U84000
20 556 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основна особливість цього дитячого ліжечка — прозорі оглядові вікна на торцях. Вам буде зручно спостерігати за малюком, а малюк із задоволенням вивчатиме навколишні умови. Ліжечко обладнане поворотними роликами з фіксаторами. Каркас зроблений із натурального дерева. Матеріал оглядових панелей — протиударний акрил. Усі поверхні гладкі, конструкція без гострих кутів. Висота спального місця регулюється у 2 положеннях. Габаритні розміри: 99 × 66 × 102 см. До комплекту входить антибактеріальний матрац.
Особливості дитячого ліжечка University- Зроблена з берези, панелі — з ударостійкого акрилу
- Антибактеріальний матрац йде в комплекті
- Висота спального місця фіксується у 2 положеннях
- Поворотні коліщатка обладнані фіксаторами
- Краї та кути заокруглені та відшліфовані
- УФ-захисне покриття дерева запобігає появі подряпин і плям
- Усі поверхні підлягають вологому прибиранню
- Підтверджена якість: супроводжується відповідними сертифікатами
Сертифікація: відповідає міжнародним вимогам сертифікатів EN71, ASTM, CARB.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 104 см |
| Довжина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23.68 кг |
| Вікова група | Від 0 місяців |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Товар |
| Висота | 78 см |
| Матеріал | Дерево |
| Бренд | University |
| Артикул | U84000 |
| Код УКТВЕД | 9403500000 |
| Підкатегорія (АФК) | Дитячі ліжка |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Вік дітей до, років | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Вік дітей від, міс. | 0 |
- Ціна: 20 556 ₴




