
влевовправо
Стільниця University для столу квадратна 61 см дерево (U71101)
- Готово до відправки
- Код: U71101
3 357 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільниця University для стола квадратна 61 см дерево (U71101). Ніжки до комплекту не входять. Можна придбати окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 69 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 10 кг |
| Тип | Стільниця |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 69 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | University |
| Вік | 3+ |
| Артикул | U71101 |
| Код УКТВЕД | 9403903000 |
| Підкатегорія (АФК) | Дитячі столи |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 357 ₴




