-20%влевовправо
Гантелі для аквафітнесу Aqua Speed AQUAFITNESS Dumbells 5647 (167) Уні 11x15x8 см Cініє (5908217656476)
- Готово до відправки
1 629 ₴
1 302 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гантелі для аквафітнесу Aqua Speed AQUAFITNESS Dumbells призначені для силових тренувань у воді. Застосовується для координації, балансу, силової витривалості та гнучкості під час вправ та тренувань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Speed |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5908217656476 |
| Артикул | 5908217656476 |
| Вага | 0.9 кг кг |
| Габарити упаковки | 27х23х10см |
| Гарантія | 1 місяць гарантії від продавця |
| Додаткові характеристики | 0 |
| Доставка/Оплата | Оплата під час отримання товару, Безналичними для юридичних осіб, Безналичними для фізичних осіб |
| Категорія | Універсальні |
| Матеріал | Спінений етиленвінілацетат |
| Розмір | 11 x 15 x 8 см |
| Країна реєстрації бренду | 0 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні | |
| Колір | Синій |
| Тип | Гантелі |
- Ціна: 1 302 ₴


